W czym mogę Ci pomóc?

null

Trudności życiowe

 • Z obniżonym nastrojem, depresją
 • Pokonać lęk, fobie, ataki paniki
 • Rozwiązać przytłaczające problemy
 • Zbudować poczucie własnej wartości
 • Poradzić sobie z trudnymi emocjami
 • Wesprzeć w obliczu ciężkiej choroby

null

Relacje i związek

 • Rozwiązać problemy w związku
 • Uporać się z samotnością
 • Poradzić sobie z toksycznymi relacjami
 • Uzdrowić więzi z najbliższymi
 • Być asertywnym, stawiać granice
 • Budować satysfakcjonujące relacje

null

Rozwój i wzrastanie

 • Podjąć trafną decyzję
 • Skutecznie planować i osiągać cele
 • Odkryć swoje potrzeby i wartości
 • Dokonać wyboru życiowej drogi
 • Odnaleźć głębsze poczucie sensu
 • Uzyskać harmonię i spokój w życiu

Kim jestem?

Adrian Okoń – dyplomowany psycholog pracujący w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz certyfikowany coach. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów TSR.

Życie nie zawsze jest proste i niekiedy wydarza się w nim coś, co przysparza nam wiele bólu i odbiera kontrolę. Szukanie w takich momentach profesjonalnej pomocy to akt odwagi, dlatego cieszę się, że tu jesteś.

Kontaktując się ze mną, możesz liczyć na pełną: poufność, akceptację i profesjonalizm. Wsłuchując się w Twoje potrzeby, mogę Ci pomóc pokonać życiowe trudności i osiągnąć pożądaną zmianę. Pełniąc funkcję przewodnika stanę się dla Ciebie źródłem wsparcia i psychologicznej wiedzy.

Jeśli więc czujesz, że pragniesz zmienić coś w swoim życiu, albo po prostu potrzebujesz porozmawiać – zapraszam. Daj sobie szansę na lepsze jutro.

Adrian Okoń – psycholog, terapeuta, coach

Certyfikaty


Warning: Attempt to read property "post_title" on null in /home/platne/serwer194639/public_html/adrianokon.pl/wp-content/plugins/js_composer/include/helpers/helpers.php on line 60

Oferta

Konsultacja psychologiczna

50min / 120zł

Znajdujesz się w trudnej sytuacji, ale nie wiesz, od czego zacząć? Umów się na konsultację psychologiczną, podczas której wsłucham się w Twoje trudności oraz potrzeby i wspólnie poszukamy rozwiązania.

Czytaj więcej

Terapia

50min / 120zł

Terapia to proces samodoskonalenia się, podczas którego masz okazję do pracy nad sobą oraz swoimi trudnościami. Spotkania odbywają się zazwyczaj cyklicznie, trwaja 50 minut, a ich celem jest osiągnięcie pożądanej zmiany.

Czytaj więcej

Coaching

90min / 220zł

Coaching to skuteczna metoda planowania i osiągania ważnych dla nas celów. W jego trakcie masz okazję rozwinąć swoje kompetencje oraz pokonać przeszkody stojące Ci na drodze.

Czytaj więcej

Jak wygląda współpraca?

01. Pierwsze spotkanie

Na początku wsłucham się w Twoją historię i trudności, aby jak najlepiej poznać Twoją sytuację. Następnie określimy, jakie zmiany pragniesz wprowadzić w swoim życiu i zastanowimy się, jak możesz je osiągnąć. 

02. Poufność i bezpieczenstwo

Wiem, że rozmowa z obcą osobą o swoich trudnościach może nie być łatwa – początkowe obawy są naturalne. Pamiętaj, że kontaktując się ze mną możesz liczyć na pełną: poufność, akceptację i profesjonalizm.

03. Jak pracuję?

Możemy się spotkać online albo stacjonarnie. Jako psycholog pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Opieram się o sprawdzoną wiedzę psychologiczną oraz wnioski płynące z badań naukowych.

04. Zacznijmy współpracę

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, dobrym wyborem będzie konsultacja psychologiczna – w jej trakcie ustalimy dalszy plan działania. A jeśli masz jakieś pytania bądź wątpliwości, zadzwoń – chętnie pomogę.

Jak skorzystać z pomocy?

Jak skorzystać z pomocy?

Test.
1. Umów spotkanie

To świetnie, że chcesz o siebie zadbać – najważniejszy jest pierwszy krok. Zadzwoń i umów się na konsultacje psychologiczną albo skorzystaj z bezpłatnej 20-min. rozmowy telefonicznej. Możemy się spotkać online albo stacjonarnie.

2. Stwórzmy plan

W trakcie pierwszej rozmowy opowiem ci o tym, jak pracuję oraz jak wygląda typowe spotkanie. Postaram się również jak najlepiej zrozumieć twoją sytuację, aby zaproponować odpowiednią formę wsparcia i stworzyć plan działania.

3. Rozpocznijmy współpracę.

Jeśli na koniec wizyty ocenisz, że potrzebujesz dalszego wsparcia, zaplanujemy dalszą współpracę. Spotkania z psychologiem odbywają się zwykle 1x w tygodniu i trwają 50 min. Ilość spotkań jest uzależniona od indywidualnej sytuacji.

Masz pytania? Umów wizytę lub skorzystaj z bezpłatnej 20-min. konsultacji telefonicznej

739-973-104
kontakt@adrianokon.pl
Sopot, Tatrzańska 19, 81-814 Sopot
Umów wizytę